← 2010

ЗАХІД

Осіння Юридична конференція


МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

м.Львів, просп. Свободи 27,
Леополіс Холл
(ТВК «Опера Пасаж»)


ДАТА ПРОВЕДЕННЯ

18 жовтня 2013 року


Контакти:

ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз»
вул.Листопадового Чину, 26/19,
4 поверх, м.Львів
тел.: +38 (032) 2438345
+38 (032) 2438346
факс. +38 (032) 2616853

hdpartners@hdpartners.com.ua www.hdpartners.com.ua

Застереження

Авторське право

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законодавства про авторське право.

Застереження

Адміністрація має право змінювати всі тексти, документи, ілюстрації, іншу інформацію опубліковану на цьому веб-сайті без попередження. Інформація подана на даному веб-сайті може містити технічні неточності чи орфографічні помилки. Інформація представлена на даному веб-сайті не може використовуватися як публічна оферта послуг.

Обмеження відповідальності

Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам.

Посилання на сайти третіх осіб

Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.

Інформація про відвідувачів

Даний веб-сайт містить компоненти третіх сторін, які збирають статистику про відвідувачів. Особисті дані про відвідувачів не збираються, інформація про відвідувачів є анонімною і збирається виключно в цілях покращення роботи даного веб-ресурсу.